[T] Dosłownie.

Nie mam pomysłu na tytuł. Tym bardziej dzisiaj. To jest jedyna przewaga facebooka nad niezależnymi stronami. Tam wystarczy zacząć pisać, a tutaj jeszcze trzeba tytuł wymyślić. To jest niehumanitarne. A skoro już o humanitaryzmie mowa.

Dlaczego? Niech ktoś mi wytłumaczy dlaczego mi odmawiają przyjemności mimo, że nie jest nawet moralnie wątpliwa? Tym bardziej, że nie widzą nic złego w truciu się innymi gównami. A najbardziej tracą użytkownicy, bo zamiast brać pewny towar, po którym w razie przedawkowania wiedzą jak ratować, to w ramach profilaktyki i zmniejszania szkód, odurzamy się legalnymi gównami o nieznanym składzie i nie wiadomo jak nas ratować w razie przegięcia. Nie zrozumiem dlaczego ludzie się przypierdalają, a sami napierdalają wódę, szlugi, kiełbasę za 2 zł/kg i twierdzą, że żyją zdrowo. Pusty śmiech mnie ogarnia gdy czasami widzę tych ludzików, patrzących na mnie z pogardą gdy rano jadą do pracy – śmierdzący, zmęczeni, nieszczęśliwi, ale udający, że wszystko jest ok. Że nic im w życiu nie brakuje. A ja? Niczym Boży posłaniec, wdzieram się między lud, ze swoimi pięciozłotowymi oczami, w których błysk szaleństwa jest jasny niczym supernova. Jestem ucieleśnieniem ich pragnień, robię to o czym zawsze marzyli, ale nigdy nie mieli odwagi. Nie przejmuję się obowiązkami, nie przejmuję się konsekwencjami, moje czyny nie są odgórnie narzucone, wszystko co robię, robię bo chce. Jest to szaleństwo, ale hedonizm i nihilizm jest szaleństwem.

Ale nie oszukuję się, Kiedy oni będą mieć pieniądze i odpoczywać, ja będę gdzieś zdychał z udarem lub zawałem serca, bo pomoc nie zdąży nadejść. Kto zauważy zdychającego szaleńca? Ale raduje mnie myśl, że oni będą żyć jakby nie żyli, a ja mimo szaleństwa, będę żył tak, aby udowodnić, że śmierć mi nie straszna.

„Szaleństwo jest piękniejsze od rozumu bo pochodzi od Boga, rozum zaś – od człowieka.”  ~PlatonKategorie:[T]eksty

Tagi: , , ,

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: