Siemanko!

Ale mnie irytuje to przywitanie. Mam nadzieję, że was też. W innym wypadku muszę was prosić o opuszczenie strony, gdyż nie chcę mieć żadnych relacji z reptilianami.

Przechodząc do sedna. Po co założyłem ten plugawy twór, zwany blogiem, a obrażający wszystkich ludzi którzy posiadają chociaż minimum rozumu i godności człowieka? Otóż jest to całkiem proste. Siedzę, mój mózg zamienia się w kryształ aby następnie skruszeć, a że jest to proces, z którym wiążą się pewne niedogodności, jak na przykład brak snu, to stwierdziłem, że zacznę uskuteczniać grafomanię w internecie, żeby obrażać nie tylko swoje poczucie godności. Będę poruszał cały zakres tematów począwszy od problemów, na narkotykach kończąc, poprzez relacje społeczne, postrzeganie rzeczywistości, kwestie wiary, filozofię(lub gimbofilozofię jeśli wolicie takie określenie) i komentowanie wydarzeń osobistych, krajowych oraz światowych(ale z polityką mi nie po drodze, więc nie zbyt często). No i odrobina jakichś głupawych myśli.

Będę starał się pisać regularnie, ale ostrzegam, że wpisy będą od dziwnych po poważne, ale wszystkie będą niepotrzebnie rozwleczone i poruszane będą tematy, które w ogóle nie były w planach. Na przykład zacznę pisać o dyskryminacji, żeby skończyć pisząc o spacerach w lesie. Niby bez związku, ale jakiś na pewno się znajdzie. W końcu dlatego nazwałem to dywagacje.

Jeśli jednak was jeszcze nie zraziłem, to może znajdziecie czasami coś co wam się spodoba, a stronę fejsbukową, będę traktować raczej jako miejsce na wrzucanie wpisów. Jak zbierze się tam więcej osób, to pomyślimy nad wykorzystaniem facebooka jako czegoś więcej.

Życzę wam miłej zabawy.

Kryształowy Tancerz.Kategorie:[T]eksty

Tagi:

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: