[S] To nie tak miało być.

Jak zapewne się domyślacie lub wiecie, nie stronię od polepszaczy nastroju. Tak właściwie to większość z was, a może nawet wszyscy określiłaby mnie mianem politoksykomana. Powiem wam szczerze, że trudno się z tym nie zgodzić. Jednak jeśli przeczytaliście jakieś moje poprzednie wpisy wiecie również, że uważam iż życie niewiele ma do zaoferowania, a już oferta, jeśli jakąś przedstawia, jest co najwyżej umownie atrakcyjna.

Jednakże udało mi się znaleźć miejsce do którego chyba należę. Jednakże nie jest to najlepsze miejsce dla osoby z moimi zapędami. Jak tam trafiłem, to byłem wręcz oczarowany. Dziesiątki ludzi z hobby takim jak ja, mogłem się powymieniać doświadczeniami z innymi hobbystami, no i już tam zostałem. Jednak już minął jakiś czas, osiągnąłem kilka rzeczy o jakich mi się w najśmielszych snach nie marzyły, ale cała ta otoczka, która mnie ściągnęła w to miejsce i zatrzymała tam – zniknęła. Po pierwszym zachłyśnięciu się tą odrobiną zrozumienia, zacząłem dostrzegać, że to jednak nie jest ziemia obiecana i że ludzi z którymi mam do czynienia, bardzo mocno idealizowałem. Okazało się, że to nie są idealiści, nihiliści, bohema czy inna cyganeria artystyczna. Oczywiście, że trafiają się takie jednostki, które są inteligentne, sympatyczne i oczytane, które potrafią porozmawiać na poziomie, ale nie oszukujmy się, takich ludzi dużo tam nie ma. Jest to po prostu przekrój społeczeństwa ale na mniejszej próbie statystycznej. I tyle, cała filozofia.

Jak mówię – zawiodłem się, liczyłem na coś całkowicie innego,  a zamiast ciekawych dyskusji, abstrakcji i absurdu na co liczyłem, dostałem bandę zidiociałych ludzi, którzy zapominają co się do nich pisało 2 linijki wyżej. Nie tak sobie to wyobrażałem. Liczyłem na kontrkulturę a dostałem chujkulturę.Kategorie:Wszystko

3 replies

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: