[S] Zdebilniałem

I to do reszty.

W porywie ułańskiej fantazji poczyniłem pewne zakupy. A dokładniej aparat z funkcją nagrywania filmów i oprogramowanie do edycji filmów. Raty będę spłacać przez najbliższe 2 lata. No ale uj.

Zakupiłem to wszystko w celu realizacji mojego marzenia. Zostawienia czegoś po sobie. Dąb już nie zdąży urosnąć, więc niech chociaż film na jutubie będzie. I nawet śmierć mi nie przeszkodzi w realizacji tego pomysłu. Nawet jeśli sam miałbym grać wszystkie postacie, a potem siedzieć przez tysiące godzin żeby to zmontować, film powstanie.

A wyglądać to będzie tak:

film postapokaliptyczny, który opowiadać będzie o grupie przyjaciół których zjednoczyła miłość do kryształu i tęsknota ich zbolałych nosów za delikatnymi trójwarstwowymi, zapachowymi chusteczkami, ponieważ światem rządzi korporacja produkująca papier toaletowy. Jednak dowiadują się, że w ich wiosce mieszka ostatni człowiek, który zna sekret produkcji chusteczek i wspólnie postanawiają go ochraniać w podróży do fabryki papieru. Jednak droga nie będzie taka prosta gdyż bezwzględna właścicielka korporacji też wie o tym człowieku i chce go zabić zanim jej monopol na papier higieniczny zostanie obalony. Film będzie pełen dylematów moralnych przedstawionych w kurewsko poważny sposób, które będą typu „lepiej mieć delikatne chusteczki, ale płacić za nie czy darmowy papier toaletowy do końca życia?”. Ale drugie dno filmu będzie głębokie. Będzie ukazana walka moralności i człowieka, ze światem który dąży do kupienia wszystkiego i ukazana porażka człowieka, który sprzedaje się, a jednostki tkwiące przy swoich zasadach są unicestwiane społecznie i neutralizowane, czyniąc pieniądz zasilaniem nakręcającym planetę, a dobroć, szacunek, honor i lojalność przegrają tą bitwę i nie będzie happy endu.
A to wszystko jak wspominałem w oparach postapokaliptycznego absurdu stworzonego na bazie potrzeb ćpunów walących po nosie XDKategorie:Tętno Pul[S]u

Tagi: , , , ,

3 replies

  1. Jak juz jest tak sprzęt to reszta przyjdze sama…

    Polubienie

  2. oj bedzie to hit 😀

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: