[Z]2.

No i znowu zdjęcia, ale tym razem same gunwo mi wyszło. Ale nie było nic wartego upamiętnienia, więc po prostu starałem się zrobić jakiekolwiek zdjęcia. Jednak jeśli nie ma tego „czegoś” to też się ciężko fotki robi. Chyba zmienię moje zdanie co do fotografii i uznam to za pełnoprawną sztukę. Ale jeszcze się okaże :P.

2 ostatnie wymagają komentarza:

wielobranżowość to przyszłość handlu XD

Bar „Pantograf” mieści się koło zajezdni tramwajowej. A dlaczego mnie to bawi to już sobie musicie wygooglać .Kategorie:[Z]djęcia

Tagi: , , , , ,

3 replies

    • Właściwie to nigdy tak nie uważałem, ale to ze względu braków w wiedzy. Nie sądziłem, że trzeba mieć tyle umiejętności żeby zdjęcie zrobić. Zawsze uważałem, że wystarczy mieć farta albo dużo cierpliwości żeby zrobić dobre zdjęcie. Zresztą całkiem niezłe(ale też nie dobre) zdjęcia mi telefonem wychodziły, więc „co za różnica aparat czy telefon?”. Ale jak się tym zacząłem bardziej interesować i kupiłem w końcu aparat to rzeczywiście to nie jest takie proste jak się wydaje z boku i trzeba mieć naprawdę sporo umiejętności żeby coś dobrego wyszło. Ale nadal sądzę, że mniej niż do malowania czy grania na instrumencie. Jednak już coś się ruszyło ku zmianie tego toku myślenia.

      Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: