[T] Zniewolenie.

„Rasa ludzka ssie. Natura ludzka jest zduszana przez społeczeństwo, pracę i szkołę. Instynkty są niwelowane przez zasady. Widzę ludzi zaprzeczających samym sobie, albo ludzi, którzy nie wykorzystują tego, że dano im życie. Zaśmiecają swoje umysły, wklepując na pamięć osiągnięcia baseballistów z college’u albo tym, ile słów zawiera rozprawka, kiedy powinni używać mózgów w ważniejszych celach. Rasa ludzka nie jest już warta żadnej walki. II wojna światowa była ostatnią wojną wartą walki i ostatnim razem, kiedy życie ludzkie i mózgi ludzkie coś osiągnęły i były powodem do dumy. Teraz mamy rząd pełen skandali z konspiracjami kurwa wszędzie, wiecznie okłamujący wszystkich wokół, mamy bezwartościowe, bezcelowe, bezmózgie, haniebne programy telewizyjne, mamy ludzi opętanych przez Hollywood i piękno i sławę i glamour i politykę i cokolwiek, co daje sławę, więc ludzie po prostu nie są warci tego, by pozostawić ich przy życiu. Społeczeństwo chyba nie zdaje sobie sprawy, co się dzieje, ale ja tak; chodzisz do szkoły, by nabrać nawyku postępowania „jak powinieneś”, a to wysysa i odcedza część ludzkiej natury, ale to już jest po tym, jak rodzice nauczyli cię, co jest dobre, a co złe, i nawet jeśli masz odmienne zdanie, musisz przestrzegać reguł. Po skończeniu szkoły oczekuje się od ciebie znalezienia pracy albo pójścia do college’u; żeby ojebać cię z jeszcze jednej części twojej ludzkiej natury, społeczeństwo próbuje upodobnić wszystkich do siebie, grzebiąc całą ludzką naturę i instynkty. To właśnie robią szkolne zasady, praca, i rodzice, czy zdają sobie z tego sprawę, czy nie. Tych niewielu, którzy hołdują naturalnym instynktom, wyklucza się poza margines, nazywa się ich psycholami albo szaleńcami albo dziwakami albo po prostu odmieńcami. Szalony, odmienny, dziwny, dziki, w tych słowach nie ma nic złego ani degradującego. Jeśli ludzie żyliby zgodnie z naturą, zapanowałby chaos i anarchia, i rasa ludzka prawdopodobnie nie przetrwałaby zbyt długo, ale zgadnijcie co, tak właśnie powinno się stać!!!!! Społeczeństwo i rząd stworzono tylko po to, by panował porządek i spokój, co jest kompletnym przeciwieństwem czystej ludzkiej natury. Pozbądź się wszelkich swoich praw i moralności, i zobaczmy, co z tego wyjdzie. Jeżeli rząd byłby jednostką, tak wyglądałyby jego myśli: „hej, zróbmy tu trochę porządku i uspokójmy tych zjebów, żebyśmy mogli wykreować sobie własne międzyrządowe walki w tym małym ustanowionym przez nas tak zwanym ‘cywilizowanym świecie’ i pozbądźmy się tych cholernych instynktów, które wszyscy mają”.

Nie wiem czy kojarzycie Erica Harrisa. Taki jeden nastolatek co wraz z kolegą urządzili sobie strzelnice w Columbine High School, jeśli pamięć mnie nie myli to bodajże w 99′. To było jego zdanie dotyczące świata. Tak jakby trochę pokrywa się z moim spojrzeniem na ludzkość. Ale chyba nie mam zadatków na seryjnego mordercę?

A całość apelu zostawiam bez komentarza, bo nie wiem co mógłbym jeszcze dodać lub ująć.

 

PS. Jestem naprawdę leniwą kurwą i nawet nie zweryfikowałem czy cytat jest prawdziwy. Zakładam że tak, bo jak kiedyś o nich czytałem to te słowa pokrywają się z tym jak byli przedstawieni w opracowaniach, jednak pewności nie mam. W każdym razie sam tekst mi się bardzo podoba.Kategorie:[T]eksty

Tagi: , , ,

5 replies

  1. Masz racje. Tyko dlaczego ludzie dają sie „upupić”? Przez strach, bo tak naprawdę calkowita wolność jednostki jest nieodkryta, nie wiadomo jakie byłyby tego konsekwencje.

    Polubienie

  2. Od kiedy człowiek się pojawił problem jest taki sam. Tylko czasy się zmieniają ludzie nie. Jak kolwiek by nie było zawsze będzie podobnie. Takich nie buntowników było zawsze w każdym wieku naszych dziejów.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: